OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Salchichón Cular mitades 1/2

Kód: MS-S-SAL
250 Kč 43,86 Kč / 100 g
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sušený salámek z mletého vepřového masa, soli a pepře. Je plněný do silnějšího přírodního střívka. Servíruje se k aperitivu nebo jako tapas.
min. 550 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Salchichón Cular mitades 1/2

Váha: min. 550 g / 1 kus

Salchichón je tradiční španělský produkt, sušený salámek vyrobený z mletého libového a tučného masa (vepřového), soli a pepře. Je plněný do silnějšího přírodního střívka. Servíruje se na kolečka k aperitivu nebo jako tapas.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací. Salámek se krájí bez střívka.

/minimální doba trvanlivosti 10.11.2022/

Doplňkové parametry

Kategorie: Salchichón - španělský salámek s pepřem
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: 550-600 g
Položka byla vyprodána…

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz