OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Pěna kachní (Mousse de Canard)

Kód: ZU-MDC
Značka: Zubia Patés
149 Kč
Skladem

Jemná pěna s vysokým obsahem kachních jater, která se snoubí s chutí portského vína. Připravovaná dle tradičních rodinných receptur. 
200 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubia Patés - Mousse de Canard - Kachní pěna

Plech 200 g

Mousse de Canard je jemná pěna s vysokým obsahem kachních jater (50%) a sádla. V chuti pak také ucítíme aroma portského vína. Připravovaná dle tradičních rodinných receptur. Pochází ze španělského Baskicka.

Neobsahuje lepek. Doporučujeme podávat chlazené.

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské masové paštiky a pěny
Země původu, region: Španělsko, Baskicko
Hmotnost: 200 g

Společnost Zubia Patés a naše nabídka paštik a pěn

zubia-pates

Baskická společnost Zubia Patés se věnuje výrobě paštik a pěn především z husího a kachního masa. Dále pak z vepřového masa, další drůbeže či zvěřiny. V sortimentu můžeme najít další produkty jako např. foie gras, kachní prsa, nebo tradiční pastu Piparra z červené papriky.

Zubia Patés

Rodinný podnik Patés Zubia se nachází v městečku Eskoriatza, v Baskicku obklopen přírodou. V tomto prostředí se narodil zakladatel José Luis Zubia. Po získání potřebných zkušeností u nejlepších francouzských výrobců se José vrátil zpět do vlasti a jako součást malého rodinného řeznictví začal produkovat své první paštiky. Výsledkem dlouholeté práce je rovnováha mezi využitím současných technologií a respektem k surovině.

Kvalitní paštiky s tradiční receptury uvádí José na trh od roku 1982 a roku 1990 pak další generace rodiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz