DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

La Masrojana ochucený olivový olej chilli

Kód: MA-AO-CH
Značka: La Masrojana
88 Kč
Skladem

Olej je vyráběn jedinečnou metodou přímým lisováním oliv spolu s pikantní papričkou Guindilla, díky tomu bylo dosaženo dokonalé přírodní chuti chilli a oleje Arbequina. Perfektně doladí talíř s pastou, pizzu, různá masa, polévky a prostě všechna jídla, která vyžadují pikantní tečku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Masrojana - Aceite de oliva Arbequina con Guindilla - olivový olej ochucený CHILLI

100 ml

Všechny oleje La Masrojana jsou vyráběny tradiční metodou (pouze mechanickými postupy), díky které si zachovávají čistotu a jedinečné vlastnosti. Odrůda oliv Arbequina je považovaná za jednu z nejlepších na světě, díky její skvělé kvalitě. Většina produkce těchto oliv je určena k extrakci, tedy výrobě olivového oleje právě díky vysokému obsahu olejů (21-25%) a výjimečným organoleptickým vlastnostem.

Olej je vyráběn jedinečnou metodou přímým lisováním oliv spolu s pikantní papričkou Guindilla (10%) za studena, díky tomu bylo dosaženo dokonalé přírodní chuti chilli a oleje Arbequina. Perfektně doladí talíř s pastou, pizzu, různá masa, polévky a prostě všechna jídla, která vyžadují pikantní tečku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochucené
Odrůda: Arbequina
Objem: 0,1 l
Země původu, region: Španělsko, Katalánsko

La-Masrojana

La Masrojana je rodinná společnost založená již roku 1977. Specializuje se na zpracování regionálních oliv z oblasti Priorat, Ribera d'Ebre a Terra Alta. V jejich portfoliu najdeme stolní olivy místních odrůd (Arbequina, Empeltre, Gordal apd.) olivová paté, extra Virgin olivové oleje a ochucené olivové oleje. Produkty La Masrojana jsou vyráběny dle tradičních regionálních postupů, které se předávaly z generace na generaci, pečlivě se chránily a během času stále zlepšovaly.

La Masrojana (1)

Myšlenkou La Masrojana je pracovat lokálně, používat produkty vypěstované v regionu a chovat se maximálně šetrně k životnímu prostředí. Díky velké péči a ověřeným postupům tak vznikají produkty vysoké kvality. Hodnoty La Masrojana by se daly jednoduše shrnout ve čtyřech slovech: blízkost, kvalita, tradice a ekologie. Díky použití skla jako obalového materiálu jsou také téměř všechny produkty bez jakýchkoliv aditiv a konzervantů.

Nákupem La Masrojana podpoříte nejen produkt s jasným původem ale i malého rodinného výrobce, který respektuje tradice a dává přednost kvalitě nad kvantitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz