OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Naturvie olivový olej Primeras Aceitunas

Kód: NAT-PA
Značka: Naturvie
346 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Svěží zelený olej s ovocnými tóny, můžeme zde najít také artyčok, rajčata či fíky. Ve vůni velmi silný, pikantní s příjemnou hořkostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naturvie - Aceite de oliva Primeras Aceitunas – Olivový olej víceodrůdový

0,5 l
Kategorie Extra Virgen - extra panenský

Primeras Aceitunas - kompozice tradice, zkušeností a péče. Olej složený z více olivových odrůd, které odráží charakter místního terroir. Olivy jsou ručně sklízené a obdělávané a sklízí se jako první. Datum se mění každým rokem. Tímto způsobem se zachovávají všechny nuance a vůně, které tyto stále zelené plody vytváří během celého svého růstu. Výsledkem je vyvážený a stabilní olej.

Svěží zelený olej s ovocnými tóny, můžeme zde najít také artyčok, rajčata či fíky. Ve vůni velmi silný, pikantní s příjemnou hořkostí. Vhodný také k použití za vyšších teplot - například na dušení či smažení v pánvi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extra Virgen olivové oleje ze Španělska
Odrůda: Arbequina, Manzanilla, Picual
Objem: 0,5 l
Země původu, region: Španělsko, Extremadura
Položka byla vyprodána…

Naturvie a naše nabídka olivových olejů

naturvie

Naturvie je výrobce který se vrací ke kořenům, snaží se navázat na tradice a práci předků, kteří se po staletí zabývali výrobou olejů. Prestižní výrobce olejů z Extramadury, který mimo jiné vyrábí olej na míru přímo pro šéfkuchaře Martína Berasategui, jehož restaurace má ocenění 3 michelinové hvězdy.

Naturvie

"Země nás spojuje s přítomností, každodenní prací, skutečností. A vášeň nás vede k budoucnosti, nadšení pro kvalitu, inovacím, nový výrobkům a výzvám, které přijdou."

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz