28. 9. (ČT) - 29. 9. (PÁ) ZAVŘENO

Naturvie olivový olej Full Moon

Kód: NAT-FM
Značka: Naturvie
421 Kč
Skladem

Olivy se ručně sklízí při říjnovém úplňku členy klubu Full Moon. Full Moon – Magie měsíce přeměněná na unikátní extra panenský olivový olej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naturvie - Aceite de oliva Full Moon – Olivový olej víceodrůdový

0,5 l
Kategorie Extra Virgen - extra panenský

Full Moon – Magie měsíce přeměněná na extra panenský olivový olej. Na světě je málo olejů vyrobených se stejnou péčí, jako je tento. Během úplňku se hosté a přátelé klubu Full Moon setkávají na farmě El Hoyo, aby společně sklízeli olivy nejrůznějších odrůd. Během krásné říjnové noci pak sbírají olivy a větvičky, prochází mezi staletými i mladými stromy. Naturvie tak dosahuje nezapomenutelného zážitku nejen všech zúčastněných, ale poté i konzumentů, kteří mají možnost ochutnat tento jedinečný produkt.

Extra panenský olivový olej, za studena lisovaný, ruční sběr oliv. Olej zelené barvy, velmi komplexní ovocné aroma, ve kterém se odráží použité odrůdy oliv. V počáteční sladší chuti můžeme hledat zelenou trávu a rajče, poté následuje krásně hořká dochuť. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Extra Virgen olivové oleje ze Španělska
Odrůda: Arbequina, Arbosana, Cornezuelo, Frantoio, Hojiblanca, Koroneiki, Manzanilla, Picual, Picudo
Objem: 0,5 l
Země původu, region: Španělsko, Extremadura

Naturvie a naše nabídka olivových olejů

naturvie

Naturvie je výrobce který se vrací ke kořenům, snaží se navázat na tradice a práci předků, kteří se po staletí zabývali výrobou olejů. Prestižní výrobce olejů z Extramadury, který mimo jiné vyrábí olej na míru přímo pro šéfkuchaře Martína Berasategui, jehož restaurace má ocenění 3 michelinové hvězdy.

Naturvie

"Země nás spojuje s přítomností, každodenní prací, skutečností. A vášeň nás vede k budoucnosti, nadšení pro kvalitu, inovacím, nový výrobkům a výzvám, které přijdou."

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz