OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Naturvie olivový olej Cornezuelo

Kód: NAT-CO
Značka: Naturvie
346 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Naturvie je jediná značka na světě, která nalahvovala tuto „jednoodrůdovku“ Cornezuelo. Olej se středně intenzivní zelenou ovocností a širokou škálou využití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naturvie - Aceite de oliva Cornezuelo – Olivový olej jednoodrůdový

0,5 l
Kategorie Extra Virgen - extra panenský

Odrůda Cornezuelo oliva je původem z Extremadury, kvůli své sladké chuti a velké velikosti se běžně používá jako domácí stolní odrůda oliv. Naturvie je jediná značka na světě, která nalahvovala tuto „jednoodrůdovku“ Cornezuelo. Má totiž jedinečnou plantáž se stoletými divokými olivovníky, které byly před více než 200 lety naroubovány našimi předky. Neexistuje zde žádný geometrický tvar výsadby, rozkládají se po svahu a vytvářejí rozmanitou zahradu.

Olej se středně intenzivní zelenou ovocností. Prezentuje se nuancemi, které jsou spojeny s jablky, zelenými mandlemi, zelenými listy, chlorofylem a rajčaty. Kořeněný a štiplavý pocit mírně vyniká nad hořkým a sladkým, ale i tak je v ústech velmi vyvážený. Použijte ho do těstovin a nehořkých listových salátů, do vařené zeleniny, do rýžových pokrmů nebo na carpaccio. Hodí se také na sušená masa, čerstvé sýry, grilované ryby a červená masa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extra Virgen olivové oleje ze Španělska
Odrůda: Cornezuelo
Objem: 0,5 l
Země původu, region: Španělsko, Extremadura
Položka byla vyprodána…

Naturvie a naše nabídka olivových olejů

naturvie

Naturvie je výrobce který se vrací ke kořenům, snaží se navázat na tradice a práci předků, kteří se po staletí zabývali výrobou olejů. Prestižní výrobce olejů z Extramadury, který mimo jiné vyrábí olej na míru přímo pro šéfkuchaře Martína Berasategui, jehož restaurace má ocenění 3 michelinové hvězdy.

Naturvie

"Země nás spojuje s přítomností, každodenní prací, skutečností. A vášeň nás vede k budoucnosti, nadšení pro kvalitu, inovacím, nový výrobkům a výzvám, které přijdou."

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz