28. 9. (ČT) - 29. 9. (PÁ) ZAVŘENO

Naturvie olivový olej Arbequina

Kód: NAT-AR
Značka: Naturvie
346 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Olej s ovocnými vjemy spojenými s tóny zeleného jablka, trávy či rajčat. Vynikající k finálnímu dokončení pokrmů. Vysoce kvalitní olivový olej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naturvie - Aceite de oliva Arbequina – Olivový olej jednoodrůdový

0,5 l
Kategorie Extra Virgen - extra panenský

Arbequina je nejvíce mezinárodně rozšířená španělská odrůda oliv, pěstuje se ale i v jiných oblastech světa, jako je Kalifornie, Austrálie, Chile, Argentina apod. Jedná se o olej se středně vysokou zelenou ovocností a dalšími vjemy spojenými s ovocným salátem, mandlemi, zelenými jablky, zelenou trávou, rajčaty a banány. V chuťové úrovni intenzita sladkého atributu vyniká před kořeněnou chutí, s lehkým hořkým nádechem.

Vylepšuje ovocné a zeleninové saláty, vylepšuje veškerá sušená masa, uzené nebo vařené ryby a grilované pokrmy. Vynikající pro přípravu sals a zálivek, španělské tortilly či míchaných vajec. Vynikající k finálnímu dokončení pokrmů a velmi vhodný pro ty, kteří chtějí vstoupit do světa kvalitního olivového oleje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extra Virgen olivové oleje ze Španělska
Odrůda: Arbequina
Objem: 0,5 l
Země původu, region: Španělsko, Extremadura
Položka byla vyprodána…

Naturvie a naše nabídka olivových olejů

naturvie

Naturvie je výrobce který se vrací ke kořenům, snaží se navázat na tradice a práci předků, kteří se po staletí zabývali výrobou olejů. Prestižní výrobce olejů z Extramadury, který mimo jiné vyrábí olej na míru přímo pro šéfkuchaře Martína Berasategui, jehož restaurace má ocenění 3 michelinové hvězdy.

Naturvie

"Země nás spojuje s přítomností, každodenní prací, skutečností. A vášeň nás vede k budoucnosti, nadšení pro kvalitu, inovacím, nový výrobkům a výzvám, které přijdou."

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz