DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Paleta Ibérico Loncheado (ručně krájené plátky)

Kód: VH-PI-LON
Akce
130 Kč
Skladem

Ručně krájené plátky té nejdelikátnější iberské šunky z přední nohy z černého iberského prasátka. Zrání minimálně 16 měsíců.
70 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vallehermoso Ibéricos - Paleta Ibérico Deshuesada - Iberská přední noha plátky

Váha: 70 g

Doba zrání 16 měsíců

Ručně, nožem krájené plátky té nejdelikátnější iberské šunky z černého prasete. Jedná se o produkt z přední nohy, neboli ramínka. Zrání minimálně 16 měsíců. Prasátka jsou chována v prestižní oblasti Guijuelo v Salamance, na vlastních farmách a krmena 100% přírodním krmivem vlastní výroby. Jejich maso je velmi mramorované (=prorostlé jemným tukem) a to ho dělá neodolatelně lahodné a šťavnaté.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal alespoň 30 minut před konzumací. Pouze při pokojové teplotě dokonale vynikne chuť a aroma této šunky. Můžete servírovat na nahřátém talíři.

/minimální doba trvanlivosti 10.12.2021/ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jamón Ibérico
Země původu, region: Španělsko, Castilla y León
Hmotnost: 70 g

vallehermoso-ibericos

Vallehermoso Ibéricos nám přináší širokou nabídku iberských produktů těch nejvybranějších chutí, vyrobených z kvalitních přírodních surovin. Sídlí v Salamance v prestižním regionu Guijuelo. Klíčem úspěchu značky Vallehermoso je kontrola všech fází výrobního procesu (od výběru plemene, přes péči o chov až přes marketing finálního produktu).

100% Přírodní - Výrobky pochází z prasat krmených 100% přírodními surovinami. S vlastní výrobou krmiv pak mohou garanovat jejich maximální kvalitu. Snaží se pracovat tak, aby byl výrobní proces čím dál více udržitelný a prospěšný pro životní prostředí. Díky inovativním výzkumným projektům využívají efektivních systémů krmení zaměřených na minimalizaci vstupních zdrojů a vzniklého odpadu.

Vallehermoso Ibericos

Pro společnost je bezpečnost potravin prioritou, proto všechny výrobky pochází z iberských prasat chovaných na vlastních farmách. Díky tomu jsou schopni zaručit excelentní hygienu a kontrolu celého řetězce zpracování masa. Všechny výrobky nesou certifikáty kvality a označení původu.

V nabídce najdete tyto produkty: iberská šunka, iberské lomo, iberský salchichón a iberské chorizo.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz