PRODEJNA OTEVŘENA PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Paleta Ibérico Deshuesada (přední noha vykoštěná)

Kód: VH-PI-D
3 100 Kč 124 Kč / 100 g
Skladem

Paleta, neboli přední vykoštěná noha z černého prasete, vhodná ke krájení na nářezáku. Prasátka jsou chována v prestižní oblasti Guijuelo v Salamance. Jejich maso je velmi prorostlé jemným tukem, a to ho dělá neodolatelně lahodné a šťavnaté.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vallehermoso Ibéricos - Paleta Ibérico Deshuesada - Iberská přední noha vykoštěná

Váha: min. 2,5 kg

Doba zrání 16 měsíců

Jedná se o produkt z přední nohy černého iberského prasete. "Paleta" znamená ramínko. Tato šunka je vhodná ke krájení na nářezáku. Zrání minimálně 16 měsíců. Prasátka jsou chována v prestižní oblasti Guijuelo v Salamance, na vlastních farmách a krmena 100% přírodním krmivem vlastní výroby. Jejich maso je velmi mramorované (=prorostlé jemným tukem) a to ho dělá neodolatelně lahodné a šťavnaté.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal alespoň 30 minut před konzumací. Pouze při pokojové teplotě dokonale vynikne chuť a aroma této šunky. Můžete servírovat na nahřátém talíři.

Skladování: Po otevření doporučujeme skladovat v ledničce v potravinářském papíru, voskovaném ubrousku, nebo znovu zavakuovat. Nikdy neskladujte v mikrotenovém sáčku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jamón Ibérico
Země původu, region: Španělsko, Castilla y León
Hmotnost: cca 2,5-3 kg

vallehermoso-ibericos

Vallehermoso Ibéricos nám přináší širokou nabídku iberských produktů těch nejvybranějších chutí, vyrobených z kvalitních přírodních surovin. Sídlí v Salamance v prestižním regionu Guijuelo. Klíčem úspěchu značky Vallehermoso je kontrola všech fází výrobního procesu (od výběru plemene, přes péči o chov až přes marketing finálního produktu).

100% Přírodní - Výrobky pochází z prasat krmených 100% přírodními surovinami. S vlastní výrobou krmiv pak mohou garanovat jejich maximální kvalitu. Snaží se pracovat tak, aby byl výrobní proces čím dál více udržitelný a prospěšný pro životní prostředí. Díky inovativním výzkumným projektům využívají efektivních systémů krmení zaměřených na minimalizaci vstupních zdrojů a vzniklého odpadu.

Vallehermoso Ibericos

Pro společnost je bezpečnost potravin prioritou, proto všechny výrobky pochází z iberských prasat chovaných na vlastních farmách. Díky tomu jsou schopni zaručit excelentní hygienu a kontrolu celého řetězce zpracování masa. Všechny výrobky nesou certifikáty kvality a označení původu.

V nabídce najdete tyto produkty: iberská šunka, iberské lomo, iberský salchichón a iberské chorizo.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz