OD 1.7. DO 12. 7. 2022 ZAVŘENO !!! (PLATÍ PRO PRODEJNU I E-SHOP)

Jamón Ibérico con Pata (celá zadní kýta)

Kód: VH-JIK
6 940 Kč 86,75 Kč / 100 g
Skladem

Iberská kýta s kostí (zadní noha) z černého prasete. Maso je prorostlé jemným tukem, a to ho dělá neodolatelně lahodné a šťavnaté. K ručnímu krájení.
7-8 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vallehermoso Ibéricos - Jamón Ibérico con pata - Iberská kýta s kostí

Váha: min. 7 kg

Doba zrání 24 měsíců

Celá iberská šunka s kostí z černého prasete. Jedná se o produkt ze zadní nohy - kýty, vhodný k ručnímu krájení na stojanu. Zrání minimálně 24 měsíců. Prasátka jsou chována v prestižní oblasti Guijuelo v Salamance, na vlastních farmách a krmena 100% přírodním krmivem vlastní výroby. Jejich maso je velmi mramorované (=prorostlé jemným tukem) a to ho dělá neodolatelně lahodné a šťavnaté.

Skladování: Pokud šunka zůstane ve vakuovém obalu, je nutné ji skladovat v chladničce do 8 °C. Po vybalení je vhodné, aby visela na chladném a suchém místě, daleko od oken a zdrojů tepla. Pro nejlepší chuť doporučujeme před zahájením krájení vybalený výrobek temperovat při pokojové teplotě po dobu dvou dnů. Vzniklý řez vždy pokryjte tukem nebo natřete olivovým olejem, aby maso nevysychalo. Poté stačí zakrýt utěrkou. 

Doporučení: Jamón se krájí na sousta, ne plátky. Pouze při pokojové teplotě dokonale vynikne chuť a aroma této šunky. Můžete servírovat na nahřátém talíři.

Návod na krájení jamónu najdete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jamón Ibérico - iberská šunka ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Castilla y León
Hmotnost: cca 7-8 kg

Iberské masové speciality Vallehermoso Ibéricos a naše nabídka

vallehermoso-ibericos

Vallehermoso Ibéricos nám přináší širokou nabídku iberských produktů těch nejvybranějších chutí, vyrobených z kvalitních přírodních surovin. Sídlí v Salamance v prestižním regionu Guijuelo. Klíčem úspěchu značky Vallehermoso je kontrola všech fází výrobního procesu (od výběru plemene, přes péči o chov až přes marketing finálního produktu).

100% Přírodní - Výrobky pochází z prasat krmených 100% přírodními surovinami. S vlastní výrobou krmiv pak mohou garanovat jejich maximální kvalitu. Snaží se pracovat tak, aby byl výrobní proces čím dál více udržitelný a prospěšný pro životní prostředí. Díky inovativním výzkumným projektům využívají efektivních systémů krmení zaměřených na minimalizaci vstupních zdrojů a vzniklého odpadu.

Vallehermoso Ibericos

Pro společnost je bezpečnost potravin prioritou, proto všechny výrobky pochází z iberských prasat chovaných na vlastních farmách. Díky tomu jsou schopni zaručit excelentní hygienu a kontrolu celého řetězce zpracování masa. Všechny výrobky nesou certifikáty kvality a označení původu.

V nabídce najdete tyto produkty: iberská šunka, iberské lomo, iberský salchichón a iberské chorizo.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení