PRODEJNA OTEVŘENA PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Salchichón Sarta Extra

Kód: MS-S-SAL
299 Kč 46 Kč / 100 g
Skladem

Sušený salámek Salchichón je vyrobený z mletého vepřového masa, soli a pepře. Je plněný do silnějšího přírodního střívka. Servíruje se na kolečka k aperitivu nebo jako tapas.
min. 550 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Salchichón Sarta Extra

Váha: min. 550 g / 1 kus

Salchichón je tradiční španělský produkt, sušený salámek vyrobený z mletého libového a tučného masa (vepřového), soli a pepře. Je plněný do silnějšího přírodního střívka. Servíruje se na kolečka k aperitivu nebo jako tapas.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací. Salámek se krájí bez střívka.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Salchichón
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: 550-750 g

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz