DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Salchichón Ibérico Bellota Loncheado (plátky)

Kód: VH-S-LON
Akce
109 Kč
Skladem

Krájený salámek Salchichón Ibérico de Bellota je tradiční produkt vyrobený z mletého libového a tučného masa, soli a pepře. Maso pochází z černých iberských prasat nejvyšší kvality Bellota.
100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vallehermoso Ibéricos - Salchichón Ibérico de Bellota plátky

Váha: 100 g

Krájený salámek Salchichón Ibérico de Bellota. Jedná se o tradiční produkt vyrobený z mletého libového a tučného masa, soli a pepře. Maso pochází z černých iberských prasat nejvyšší kvality Bellota. Plní se do přírodního střívka a pomalu suší po dobu minimálně 3 měsíců. Prasátka jsou chována v prestižní oblasti Guijuelo v Salamance, na vlastních farmách a krmena pouze žaludy.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací. Pouze při pokojové teplotě dokonale vynikne chuť a aroma tohoto produktu.

/minimální doba trvanlivosti 10.12.2021/  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Salchichón
Země původu, region: Španělsko, Castilla y León
Hmotnost: 100 g

vallehermoso-ibericos

Vallehermoso Ibéricos nám přináší širokou nabídku iberských produktů těch nejvybranějších chutí, vyrobených z kvalitních přírodních surovin. Sídlí v Salamance v prestižním regionu Guijuelo. Klíčem úspěchu značky Vallehermoso je kontrola všech fází výrobního procesu (od výběru plemene, přes péči o chov až přes marketing finálního produktu).

100% Přírodní - Výrobky pochází z prasat krmených 100% přírodními surovinami. S vlastní výrobou krmiv pak mohou garanovat jejich maximální kvalitu. Snaží se pracovat tak, aby byl výrobní proces čím dál více udržitelný a prospěšný pro životní prostředí. Díky inovativním výzkumným projektům využívají efektivních systémů krmení zaměřených na minimalizaci vstupních zdrojů a vzniklého odpadu.

Vallehermoso Ibericos

Pro společnost je bezpečnost potravin prioritou, proto všechny výrobky pochází z iberských prasat chovaných na vlastních farmách. Díky tomu jsou schopni zaručit excelentní hygienu a kontrolu celého řetězce zpracování masa. Všechny výrobky nesou certifikáty kvality a označení původu.

V nabídce najdete tyto produkty: iberská šunka, iberské lomo, iberský salchichón a iberské chorizo.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz