PRODEJNA OTEVŘENA PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Chorizo Ibérico Bellota

Kód: VH-CHORI
380 Kč 58,46 Kč / 100 g
Skladem

Chorizo Ibérico je tradiční produkt vyrobený pouze z přírodních ingrediencí - mletého libového a tučného masa, vynikající papriky a koření. Maso pochází z černých iberských prasat nejvyšší kvality Bellota.
600 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vallehermoso Ibéricos - Chorizo Ibérico de Bellota

Váha: min. 600 g

Vakuově balený salámek Chorizo Ibérico de Bellota. Jedná se o tradiční produkt vyrobený pouze z přírodních ingrediencí - mletého libového a tučného masa, vynikající papriky a koření. Maso pochází z černých iberských prasat nejvyšší kvality Bellota. Plní se do přírodního střívka a pomalu suší po dobu minimálně 3 měsíců. Prasátka jsou chována v prestižní oblasti Guijuelo v Salamance, na vlastních farmách a krmena pouze žaludy.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací. Krájí bez střívka, nejlépe na nářezáku. Pouze při pokojové teplotě dokonale vynikne chuť a aroma tohoto produktu.

Skladování: Po otevření doporučujeme skladovat v ledničce v potravinářském papíru, voskovaném ubrousku, nebo znovu zavakuovat. Nikdy neskladujte v mikrotenovém sáčku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chorizo
Země původu, region: Španělsko, Castilla y León
Hmotnost: cca 600-900 g

vallehermoso-ibericos

Vallehermoso Ibéricos nám přináší širokou nabídku iberských produktů těch nejvybranějších chutí, vyrobených z kvalitních přírodních surovin. Sídlí v Salamance v prestižním regionu Guijuelo. Klíčem úspěchu značky Vallehermoso je kontrola všech fází výrobního procesu (od výběru plemene, přes péči o chov až přes marketing finálního produktu).

100% Přírodní - Výrobky pochází z prasat krmených 100% přírodními surovinami. S vlastní výrobou krmiv pak mohou garanovat jejich maximální kvalitu. Snaží se pracovat tak, aby byl výrobní proces čím dál více udržitelný a prospěšný pro životní prostředí. Díky inovativním výzkumným projektům využívají efektivních systémů krmení zaměřených na minimalizaci vstupních zdrojů a vzniklého odpadu.

Vallehermoso Ibericos

Pro společnost je bezpečnost potravin prioritou, proto všechny výrobky pochází z iberských prasat chovaných na vlastních farmách. Díky tomu jsou schopni zaručit excelentní hygienu a kontrolu celého řetězce zpracování masa. Všechny výrobky nesou certifikáty kvality a označení původu.

V nabídce najdete tyto produkty: iberská šunka, iberské lomo, iberský salchichón a iberské chorizo.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz