OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Naturvie sada 3 odrůdových olivových olejů

Kód: NAT-DB3
Značka: Naturvie
1 163 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Elegantní dárkové balení olivových olejů. Arequipa, Arbequina a Frantoio, každý vyniká svým specifickým charakterem odrážející jednotlivou odrůdu oliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naturvie - Estuche Gourmet - Sada 3 olivových olejů

3x 0,5 l
Kategorie Extra Virgen - extra panenský

Dárkové balení olivových olejů o objemu 500 ml. Arequipa, Arbequina a Frantoio, každý vyniká svým specifickým charakterem odrážející jednotlivou odrůdu oliv. Ideální dárek pro ty největší gourmety.

Arbequina - nejrozšířenější a nejoblíbenější odrůda oliv na výrobu olivového oleje, nejen ve Španělsku. Olej s ovocnými vjemy spojenými s tóny zeleného jablka, trávy či rajčat. Vynikající k finálnímu dokončení pokrmů a velmi vhodný pro ty, kteří chtějí vstoupit do světa kvalitního olivového oleje. 

Frantoio - esence Toskánska v Extremaduře. Středně ovocný olej s vůní čerstvě posekané trávy, jablek a banánů. Na patře je zcela harmonický bez převahy pikantní nebo hořké chuti.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tematické balíčky španělských produktů
Odrůda: Arbequina, Arequipa, Frantoio
Země původu, region: Španělsko, Extremadura
Položka byla vyprodána…

Naturvie a naše nabídka olivových olejů

naturvie

Naturvie je výrobce který se vrací ke kořenům, snaží se navázat na tradice a práci předků, kteří se po staletí zabývali výrobou olejů. Prestižní výrobce olejů z Extramadury, který mimo jiné vyrábí olej na míru přímo pro šéfkuchaře Martína Berasategui, jehož restaurace má ocenění 3 michelinové hvězdy.

Naturvie

"Země nás spojuje s přítomností, každodenní prací, skutečností. A vášeň nás vede k budoucnosti, nadšení pro kvalitu, inovacím, nový výrobkům a výzvám, které přijdou."

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz